DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE!

18 listopada we wrocławskim zoo rozmawialiśmy o ginących gatunkach zwierząt. Na spotkanie „Zoo na ratunek” połączone z inauguracją działalności Fundacji Zoo Wrocław DODO przybyło bardzo wielu znamienitych gości: ludzi nauki, biznesu, kultury oraz rzesza młodzieży.  Bardzo się  cieszymy, że w naszych staraniach o uratowanie saoli, pingwinów przylądkowych, okapi, waranów i wielu innych, nie jesteśmy sami! Nasze spotkanie przyniosło już bardzo wymierny efekt dla ochrony zwierząt: zebraliśmy 1487 zł, które przekażemy Fundacji Cikananga w Indonezji. Za takie pieniądze w krajach rozwijających się można bardzo wiele zdziałać. W centrum Cikananga zapewnią utrzymanie szpakom czarnoskrzydłym, srokom jawajskim i świniom brodawkowatym.

Bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i hojność!

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie 9 grudnia. Kierunek Sri Lanka i wieczorne odwiedziny u słoni – szczegóły wkrótce.