Szanowni Państwo!

Fundacja DODO życzy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie.

Jesteśmy dumni, że tak aktywnie wspieracie działalność Fundacji Dodo, dzięki czemu możemy każdego dnia walczyć o ocalenie gatunków zagrożonych wyginięciem. Wasze zaangażowanie zarówno materialne jak i osobiste,
uczestniczenie w naszych akcjach i spotkaniach, pozwala nam nieustannie wierzyć, że to co robimy ma wielki sens. Dzięki temu nieocenionemu wsparciu z nadzieją patrzymy w przyszłość i planujemy coraz dalej, szerzej i śmielej.
Budząca się do życia przyroda to zawsze okres, kiedy w ludzi wstępuje nowy duch, nowe siły. Niech nam wszystkim ta wiosna przyniesie wiele radości i satysfakcji z ekologicznych działań na rzecz planety Ziemi i jej mieszkańców.
Już wkrótce kolejne spotkania z cyklu ZOO NA RATUNEK. Najnowsze informacje znajdziecie Państwo zawsze na www.facebook.com/fundacjadodo/
Bardzo się cieszymy, że jesteście Państwo z nami. Prosimy o dalsze wsparcie i zapraszamy do wspólnego działania!