Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu „ZOO na ratunek”, które odbędzie się we wrocławskim ZOO w najbliższy wtorek 25 kwietnia o godz. 17:00. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Pingwina!

Zapraszamy więc wszystkich miłośników pingwinów: małych i dużych, gdyż będzie to wyjątkowa okazja do bliskiego spotkania z tymi zwierzętami.

Opiekun pingwinów Paweł Borecki przedstawi nam swoich podopiecznych, opowie o szczęśliwym życiu pingwinów we Wrocławiu i o planach wyjazdu do Afryki, by ratować osierocone pisklęta! Podzielimy się też z Państwem
najnowszymi wiadomościami z fundacji SANCCOB, która ratuje ptaki morskie w RPA i z którą od kilku lat współpracujemy.

Po spotkaniu w sali konferencyjnej Afrykarium pingwiny zapraszają do siebie!

Chcemy, aby spotkania „Zoo na ratunek” pomagały ratować ginące gatunki zwierząt, więc nie pobieramy opłat za wstęp do ZOO, lecz prosimy Państwa o wsparcie tego celu.

Przed spotkaniem prosimy o wpłatę darowizny na specjalnie konto wrocławskiego ZOO : 08 1020 5226 0000 6702 0523 2741 z dopiskiem Pingwiny. Całość wpłat zostanie przekazana na ratowanie piskląt pingwinów w Afryce przez fundację SANCCOB!

Wejście do Zoo przez bramę służbową od godz. 16.00.

Po spotkaniu będzie można kupić długo zapowiadane pamiątki ekologiczne z Wietnamu, Laosu i Indonezji!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu i zachęcenia rodziny i znajomych!