Adopcja pingwinów w Afryce!

W Światowym Dniu Pingwina ogłaszamy akcję dla miłośników
tych ptaków! Pomóżmy ratować południowoafrykańskie pingwiny!

Wrocławskie Zoo i Fundacja DODO współpracują z fundacją SANCCOB, która w RPA prowadzi stację ratowania ptaków morskich. Co roku do stacji trafiają setki jaj i piskląt pingwinów porzuconych przez rodziców na plaży z powodu braku pożywienia w oceanie. Wspaniałe jest to, że po odchowaniu pingwiny trafiają z powrotem do oceanu.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że teraz jest już 5 jaj w
inkubatorze i 50 pisklaków (codziennie przybywają nowe!)

Koszt uratowania jednego pisklęcia to ok. 2000 zł. Więcej
informacji na naszej stronie: www.fundacjadodo.pl/pl/project/pingwiny-przyladkowe/

DODO prosi o choćby najmniejsze wpłaty. Razem możemy wiele! Dla najhojniejszych darczyńców przygotowaliśmy wspaniałą nagrodę: możliwość nadania imienia
pingwinowi w Afryce.

Aby uratować pingwina prosimy o wpłatę pieniędzy na konto Fundacji Zoo Wrocław DODO:

89 1020 5226 0000 6102 0547 2040 z dopiskiem: darowizna
PINGWINY ; jan.kowalski@…pl

Wszystkie zebrane pieniądze przekażemy fundacji SANCCOB na ratowanie piskląt pingwinów. Prosimy o podawanie w przelewie adresu mailowego, abyśmy mogli skontaktować się z osobami, które dostąpią zaszczytu nazwania pingwinów.
Osoby te otrzymają od fundacji SANCCOB pakiet adopcyjny ze zdjęciem swojego pingwina! Czekamy na wpłaty do końca maja 2017.