MA   JUŻ   ROK!

Trudno uwierzyć, ale mija już rok od powołania przez wrocławskie Zoo Fundacji DODO!
Udało nam się stworzyć mocne podwaliny działalności: jest strona internetowa i profil na Facebooku, które umożliwiają nam komunikację z darczyńcami oraz osobami zainteresowanymi ratowaniem ginących gatunków.

Rozpoczęliśmy zbiórki publiczne na rzecz ratowania zwierząt w Afryce oraz w Indonezji, powiększyliśmy liczbę darczyńców oraz sprowadziliśmy ekologiczne pamiątki, których sprzedaż wspiera projekty ochroniarskie oraz lokalnych wytwórców z Laosu, Wietnamu i Jawy.

To dopiero rok, a DODO przyłączyło się już do akcji odnalezienia i ochrony saoli w Wietnamie,  ochrony ptaków śpiewających w Indonezji, pingwinów przylądkowych w RPA, okapi w Kongo, manatów w Senegalu, oryksów szablorogich w Tunezji i lemurów katta na Madagaskarze!

Bardzo cieszy zainteresowanie małych i dużych miłośników zwierząt, którzy uczestniczą w organizowanych co miesiąc przez DODO i Zoo Wrocław spotkaniach „Zoo na ratunek”.

Fundacja DODO prowadzi też we Wrocławiu i Gdańsku zbiórkę zużytych telefonów komórkowych, które zostaną poddane recyklingowi. Chronimy w ten sposób środowisko, a zebrane pieniądze pomogą ratować ginące gatunki zwierząt!

Fundacja Zoo Wrocław DODO dziękuje za wsparcie i zaprasza do dalszej współpracy.

Ocalmy od zagłady ginące gatunki zwierząt!