Szanowni Państwo

Fundacja DODO życzy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie.

Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie w ochronę ginących gatunków zwierząt w mijającym roku. Wsparcie finansowe i zaangażowanie Wolontariuszy przynoszą nadzieję, że razem uda nam się zmienić losy zwierząt!

Niech Nowy Rok przyniesie nam wszystkim siłę do dalszego działania. Wierzymy, że razem z Państwem uda nam się ocalić od zagłady laotańskiego szczura skalnego, saolę, kanczyla filipińskiego, świnię brodawkowatą, srokę jawajską, pingwina przylądkowego, manata afrykańskiego, fenka, oryksa szablorogiego …

Przypominamy o możliwości sprawienia sobie lub komuś bliskiemu wyjątkowego prezentu świątecznego: uratowania pangolina w Wietnamie. Certyfikaty – prezenty wysyłamy do soboty włącznie! Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie maila, aby drogą
zwrotną otrzymać imienny certyfikat.

Już 12 stycznia na spotkaniu ZOO i DODO na ratunek relacja z akcji ratowania piskląt pingwinów w stacji SANCCOB, z której właśnie wrócił opiekun wrocławskich pingwinów Pan Paweł Borecki.

 

Najnowsze
informacje znajdziecie Państwo zawsze na  www.facebook.com/fundacjadodo/

 

Bardzo się cieszymy, że jesteście Państwo z nami. Prosimy o dalsze wsparcie i zapraszamy do wspólnego działania! Warto pamiętać, że darowizny na rzecz Fundacji możnaodliczyć od podstawy opodatkowania.

 

Fundacja DODO i pingwiny z kartki świątecznej życzą Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Anna Mękarska

Marta Gondek

Marta Zając – Ossowska