Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym po wakacjach spotkaniu „ZOO i DODO na ratunek”, które odbędzie się we wrocławskim zoo w piątek 12 października.
Podczas wakacji do wrocławskiego zoo przyjechali nowi mieszkańcy: pantery śnieżne i mgliste. Chcemy Państwu przedstawić te piękne i zagrożone wyginięciem koty azjatyckie. Już budując Terytorium Panter braliśmy pod uwagę ochronę tych gatunków w naturalnym środowisku.
Wrocławskie Zoo i Fundacja DODO wspierają program ochrony panter śnieżnych prowadzony przez Snow Leopard Trust oraz projekt badawczy panter sundajskich prowadzony przez organizację Hutan. Wykład rozpocznie się o godz. 17.00.
Przed wykładem o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie z opiekunami zwierząt drapieżnych, którzy przedstawią nam swoich najnowszych podopiecznych i oprowadzą po Terytorium Panter.
Chcemy, aby spotkania „Zoo i DODO na ratunek” pomagały ratować ginące gatunki zwierząt, więc nie pobieramy opłat za wstęp do ZOO, lecz prosimy Państwa o wsparcie tego celu.
Przed spotkaniem prosimy o wpłatę darowizny na specjalne konto Fundacji ZOO Wrocław DODO: 89 1020 5226 0000 6102 0547 2040 z dopiskiem DAROWIZNA – PANTERY.
Pieniądze w całości przekażemy na projekty ochrony panter śnieżnych i mglistych oraz manuli.!
Wejście do ZOO przez bramę służbową od godz. 15: 00. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu i zachęcenia rodziny i znajomych!

Anna Mękarska
Specjalista ds. ochrony zwierząt
Zoo Wrocław

Znalezione obrazy dla zapytania zoo wrocław logo