Poznaj naszą Fundację

Chrońmy razem ginące gatunki!

Laotański szczur skalny, kanczyl filipiński, saola, świnia brodawkowata, szpak czarnoskrzydły, pingwin przylądkowy, manat afrykański, i wiele innych… Nie znajdziecie informacji o ich ochronie na pierwszych stronach gazet. Nie “przebiją się” tam. Jesteśmy ich głosem. Dzięki Waszemu wsparciu ratujemy zagrożone gatunki zwierząt w ich naturalnym środowisku.

ZEBRALIŚMY:

PLN

[rev_slider slidertitle=”Slider 1″ alias=”slider-1″]

WSPARLIŚMY:

GATUNKÓW

Nasza Misja

• ,

Misją i motto Fundacji DODO jest wspieranie ochrony gatunków zwierząt zarówno ginących jak i zagrożonych wyginięciem w Polsce oraz na świecie, nie tylko w środowiskach ich naturalnego występowania ale także w hodowli zachowawczej

Prezes Fundacji

Marta Gondek

Lidia Przybylska

Paweł Sroka

Nikoletta Gulińska

Statut Fundacji i inne niezbędne informacje

Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób działamy, zapoznać się ze statutem fundacji, strukturą organizacyjną, sprawozdaniami i innymi dokumentami kliknij w przycisk “Zobacz więcej”.