Aktualności,Sklep

Bony podarunkowe na Święta

Jeśli nie masz pomysłu na świąteczny prezent i martwisz się, że kolejna para skarpet pod choinką może się komuś nie spodoba, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Obawiasz się, że następny świąteczny zestaw kosmetyków może doczekać w szafce aż do Wielkanocy – zerknij na naszą propozycję.

UWAGA IDEALNY PREZENT ŚWIĄTECZNY DLA KAŻDEGO!

Bony podarunkowe DODO nie dość, że sprawiają radość to czynią dobro. Takim prezentem pomagasz ratować zagrożone zwierzęta na całym świecie. Możesz sprawić, że okres świąt będzie wyjątkowy zarówno dla Ciebie i Twoich bliskich jak i dla orangutanów, waranów, lemurów, lori, pingwinów czy manatów!
Kupujesz jeden prezent, a sprawiasz nim podwójną przyjemność. Zakup dokonany bez kolejek, bez ryzyka zakażenia, w sposób ekologiczny. Nie przeterminuje się i nie zajmuje dużo miejsca w domu 🙂

Jak to działa?

Klikasz wybrany bon, dokonujesz wpłaty odpowiedniej kwoty na konto fundacji i podajesz w formularzu swój adres e-mail. Twój bon zostanie wysłany na podany adres e-mail.

Kup bon podarunkowy dla lemura katta

ŚWIĘTA DLA LEMURA KATTA

o wartości 30 zł

i pomóż ratować lemury!

Twoi bliscy na pewno docenią, że zamiast kupować szalik w paski, podarowałeś im radość z uratowania właścicieli najbardziej paskowanych ogonów: lemurów katta, których istnieniu zagraża nielegalny handel zwierzętami.

ŚWIĘTA DLA NIEDŹWIEDZIA

o wartości 70 zł

i pomóż ratować niedźwiedzie himalajskie!

Kup bon podarunkowy dla swini wisajskiej

ŚWIĘTA DLA ŚWINI WISAJSKIEJ

o wartości 40 zł

i pomóż ratować świnie wisajskie!

Jeśli Twoje dzieci wyrosły już z bajek o śwince Pepie, to z pewnością zaimponują kolegom, że dostały pod choinkę wspaniały prezent: magiczny bon ratujący prawdziwie waleczne świnki wisajskie!

ŚWIĘTA DLA ORANGUTANA

o wartości 100 zł

i pomóż ratować orangutany!

Kup bon podarunkowy dla pangolina

ŚWIĘTA DLA PANGOLINA

o wartości 50 zł

i pomóż ratować pangoliny!

Zamiast kolejnej bombki, podaruj znajomym w prezencie dumę w zaangażowanie w ratowanie najczęściej przemycanych na świecie zwierząt: pangolinów, które by się bronić, zwijają się w kulkę.

ŚWIĘTA DLA LORI KUKANG

i pomóż ratować lori!

Kup bon podarunkowy dla pingwina

ŚWIĘTA DLA PINGWINA

o wartości 50 zł

i pomóż ratować pingwiny!

Może zamiast maskotki pingwina, podaruj swojemu dziecku radość z pomocy prawdziwym pingwinom w Afryce Południowej, które z powodu zbyt intensywnych połowów ryb nie mają co jeść i nie mogą wychować swoich piskląt?

ŚWIĘTA DLA NOSOROŻCA INDYJSKIEGO

o wartości 80 zł

i pomóż ratować nosorożce!

Kup bon podarunkowy dla myszojelenia

ŚWIĘTA DLA MYSZO-JELENIA

o wartości 60 zł

i pomóż ratować myszojelenie!

Jeśli chcesz zabłysnąć i pozostawić te Święta niezapomnianymi dla Twoich bliskich, podaruj im ten dreszcz emocji, że oto stają się odkrywcami i kontynuują dzieło poznania i ochrony niedawno odkrytego w Wietnamie myszojelenia.

ŚWIĘTA DLA WILKA

i pomóż ratować wilki!

Kup bon podarunkowy dla manata

ŚWIĘTA DLA MANATA

i pomóż ratować manaty!

Może zamiast diety cud, podaruj sobie lub bliskiej Ci osobie uśmiech, że są na świecie zwierzęta, które tyją mimo, że jedzą tylko trawę… a nazywają się manaty! I Ty właśnie je ratujesz!

ŚWIĘTA DLA WARANA

i pomóż ratować warany!

Kup bon podarunkowy dla pantery mglistej

ŚWIĘTA DLA PANTERY MGLISTEJ

i pomóż ratować pantery!

Zamiast nieekologicznych, a zarazem niezdrowych słodyczy, zawierających olej palmowy, podaruj sobie i bliskim spokój, że wspierając ochronę panter sundajskich na Borneo, dbasz też o swoje i ich zdrowie.

Kup bon podarunkowy dla pantery snieznej

ŚWIĘTA DLA PANTERY ŚNIEŻNEJ

i pomóż ratować pantery!

A może chcesz powiedzieć żonie: “Kochanie wiem, że futra są bardzo niemodne, więc dostajesz ode mnie w prezencie radość z pomocy zwierzęciu o najcenniejszym futrze na świecie!”

Dzięki Waszemu wsparciu jako Fundacja Dodo już od 5 lat pomagamy chronić zwierzęta w wielu zakątkach świata. Jesteśmy dumni z tego jak wielu Nas jest i z tego jak ochoczo staramy się wspierać ginące gatunki zwierząt, a święta są do tego idealną okazją.

W tym wyjątkowym świątecznym czasie pragniemy serdecznie podziękować za Wasze zaufanie i wsparcie. Życzymy wszystkim zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych miłości, radości i odpoczynku.