Aktualności,Dodo,Na ratunek,Pingwin

Zoo i Dodo na ratunek pingwinom

Zapraszamy wszystkich do Zoo Wrocław, 25 kwietnia o godz. 17:00 na spotkanie z cyklu Zoo i Dodo na ratunek. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Pingwina!
Zapraszamy więc wszystkich miłośników pingwinów: małych i dużych, gdyż będzie to wyjątkowa okazja do bliskiego spotkania z tymi zwierzętami.

Opiekun pingwinów Paweł Borecki przedstawi nam swoich podopiecznych, opowie o szczęśliwym życiu pingwinów we Wrocławiu i o planach wyjazdu do Afryki, by ratować osierocone pisklęta! Podzielimy się też z Państwem najnowszymi wiadomościami z Fundacji SANCCOB, która ratuje ptaki morskie w RPA i z którą od kilku lat współpracujemy.

Opiekun pingwinów Paweł Borecki z pingwinem Janush w Zoo Wrocław. fot. Paweł Borecki
Plakat Zoo i Dodo na ratunek pingwinom 25.04.2017

Po spotkaniu w sali konferencyjnej Afrykarium pingwiny zapraszają do siebie!

Chcemy, aby spotkania „Zoo i Dodo na ratunek” pomagały ratować ginące gatunki zwierząt, więc nie pobieramy opłat za wstęp do zoo, lecz prosimy Państwa o wsparcie tego celu. Przed spotkaniem prosimy o wpłatę darowizny na specjalnie konto wrocławskiego zoo: 08 1020 5226 0000 6702 0523 2741 z dopiskiem PINGWINY. Całość wpłat zostanie przekazana na ratowanie piskląt pingwinów w Afryce przez fundację SANCCOB!

Wejście do Zoo przez bramę służbową od godz. 16.00.

Po spotkaniu będzie można kupić długo zapowiadane pamiątki ekologiczne z Wietnamu, Laosu i Indonezji!

Serdecznie zapraszamy!