Aktualności,Dodo,Kha–nyou,Na ratunek,Saola

Zoo i Dodo na ratunek saoli

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu „Zoo i Dodo na ratunek”, które odbędzie się we wrocławskim zoo w piątek 17 marca 2017 o godz. 17.00.

Powracamy do Wietnamu i Laosu. Tym razem Prezes Radosław Ratajszczak, bazując na swojej podróży przekaże nam najnowsze informacje o badaniach fauny Indochin! Wraz z Marcinem Matuszakiem przedstawi dotychczasowe wyniki poszukiwań saoli oraz plany na przyszłość. Dowiemy się jak zostanie wykorzystana fotopułapka, którą Fundacja Dodo zakupi dla projektu, z pieniędzy ofiarowanych przez Państwa podczas ostatniego Zoo i Dodo na ratunek!

Prezes Ratajszczak przekaże nam również najnowsze informacje na temat rozpoczynającego się projektu: badania i ochrony laotańskiego szczura skalnego Kha-nyou tworzonego przez Zoo Wrocław i Fundację Dodo. Warto dowiedzieć się z pierwszej ręki jak wygląda ochrona zwierząt w dalekim Wietnamie i Laosie i jaki jest w tym udział wrocławian!

Laotański szczur skalny
Plakat Zoo i Dodo na ratunek saoli 17.03.2017

Po spotkaniu zapraszamy na spacer po Afrykarium.

Chcemy, aby spotkania „Zoo i Dodo na ratunek” wspierały działania chroniące ginące gatunki zwierząt. Nie pobieramy opłat za wstęp do zoo, lecz prosimy Państwa o wsparcie tego celu. Przed spotkaniem prosimy o wpłatę darowizny na specjalnie konto wrocławskiego zoo: 98 1020 5226 0000 6902 0529 7371 z dopiskiem FOTOPUŁAPKA. Chcemy ufundować jak najwięcej kamer rejestrujących zwierzęta w dżungli! Pieniądze w całości zostaną wykorzystane na zakup fotopułapek.

Wejście do Zoo przez bramę służbową od godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Scroll Up
Koszyk Przedmiot został usunięty. Cofnij
  • No products in the cart.
0