Aktualności,Dodo,Na ratunek,Żółwie

Zoo i Dodo na ratunek żółwiom

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „Zoo i Dodo na ratunek żółwiom”, które odbędzie się we wrocławskim zoo w piątek 31 stycznia!

Wrocławskie zoo i Fundacja Dodo wspierają projekty African Chelonian Institute już od kilku lat. Więcej na ten temat możecie przeczytać tu. Teraz będziemy mieli wyjątkową okazję zwiedzenia Instytutu i spotkania z jego twórcą Tomasem Diagne – tegorocznym zwycięzcą Tusk Conservation Award i Nationa Geographic Buffett Award – dzięki połączeniu na żywo z Senegalem.

Plakat Zoo i Dodo na ratunek żółwiom 31.01.2020

Przed wykładem, o godz. 15.00, zapraszamy do Terrarium, gdzie opiekunowie zaprezentują nam żyjące tam żółwie, o godz. 16.00 odwiedzimy żółwie mieszkające w Afrykarium , a o 16.30 połączymy się z Senegalem!

Chętnych do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu prosimy o wpłatę darowizny na specjalne konto Fundacji Zoo Wrocław Dodo: 89 1020 5226 0000 6102 0547 2040 z dopiskiem DAROWIZNA – ŻÓŁWIE. Pieniądze w całości przekażemy na projekt ratowania żółwi w Senegalu.

Wejście do zoo przez bramę służbową od godz. 14.00.

Rozpoczął się okres składania zeznań podatkowych. Zachęcamy do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz naszej Fundacji (KRS 0000623492). Jak już wielokrotnie się Państwo przekonali przekazywane Fundacji DODO środki ratują najbardziej zagrożone gatunki zwierząt!

W zeszłym roku przekazali nam Państwo ponad 13 400 zł w ten sposób. Na końcu piątkowego spotkania przedstawimy podsumowanie działalności naszej Fundacji i Zoo w zakresie działań ochroniarskich w 2019 roku!

Serdecznie zapraszamy!