Aktualności,Dodo,Na ratunek,Pingwin

Zoo i Dodo na ratunek pingwinom

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Zoo i Dodo na ratunek pingwinom, które odbędzie się 4 kwietnia 2023r.

Chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o wpłatę darowizny na konto Fundacji Zoo Wrocław Dodo: 89 1020 5226 0000 6102 0547 2040 z dopiskiem DAROWIZNA – PINGWINY. Pieniądze w całości przekażemy do Fundacji SANCCOB w RPA, gdzie prowadzony jest program ratowania pingwinów przylądkowych.

Zapraszamy na spotkanie Zoo i Dodo na ratunek poświęcone pingwinom przylądkowym. Naszym gościem będzie Patryk Pufelski – opiekun pingwinów, kotików i fok we wrocławskim zoo. Spotykamy się o godzinie 16:30 przy wybiegu pingwinów na zewnątrz Afrykarium, gdzie przyjrzymy się bohaterom dnia. Później przejdziemy do sali audytoryjnej na wykład dotyczący hodowli tego gatunku.

Wejście do zoo przez bramę służbową od godz. 15:30.

Serdecznie zapraszamy!