Aktualności,Dodo,Na ratunek,ryś,wilk

Zoo i Dodo na ratunek wilkom i rysiom

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Zoo i Dodo na ratunek wilkom, które odbędzie się 28 października 2022r.

Chętnych do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu prosimy o wpłatę darowizny na specjalne konto Fundacji Zoo Wrocław Dodo: 89 1020 5226 0000 6102 0547 2040 z dopiskiem DAROWIZNA – WILKI. Pieniądze w całości przekażemy na projekty ochrony wilków i rysi prowadzone przez Stowarzyszenie dla Natury “Wilk”.

Zapraszamy na spotkanie Zoo i Dodo na ratunek poświęcone wilkom i rysiom. Gościć będziemy Stowarzyszenie dla Natury „Wilk”. Dr hab. Sabina Pierużek-Nowak oraz dr hab. inż. Robert Mysłajek przedstawią najnowsze informacje o życiu polskich populacji wilków i rysi. Zapraszamy na prelekcje do sali audytoryjnej w Afrykarium o godzinie 17:00. Po wykładzie udamy się w okolice wybiegów wilków i rysi w naszym zoo, by obserwować te zwierzęta kamerami termowizyjnymi .

Wejście do zoo przez bramę służbową od godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy!