Aktualności,Australia,Dodo,Na ratunek

Zoo i Dodo na ratunek zwierzętom Australii

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie „Zoo i Dodo na ratunek zwierzętom Australii”, które odbędzie się we wrocławskim zoo w piątek 28 lutego!

Od kilku miesięcy niespotykane na tak ogromną skalę pożary pustoszą Australię! Wrocławskie zoo i Fundacja Dodo wspierają Bushfire Emergency Wildlife Fund utworzony przez Zoo Melbourne. Do tej pory przekazaliśmy na Fundusz ponad 200 000 zł! Prezes Zoo, Radosław Ratajszczak był świadkiem pożarów na tym kontynencie, wytłumaczy nam ich fenomen i przedstawi plan ratowania zwierząt.

Plakat Zoo i Dodo na ratunek zwierzętom Australii

Przed wykładem, o godz. 16.00, zapraszamy do Małpiarni, gdzie opiekunowie zaprezentują nam kolczatkę (na ogół skutecznie ukrywającą się przed zwiedzającymi), następnie udamy się z wizytą do kangurów i walabii. O godz. 16.30 w Afrykarium rozpocznie się wykład.

Chętnych do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu prosimy o wpłatę darowizny na specjalne konto Fundacji Zoo Wrocław Dodo: 89 1020 5226 0000 6102 0547 2040 z dopiskiem DAROWIZNA – AUSTRALIA. Pieniądze w całości przekażemy na projekt ratowania zwierząt w Australii Bushfire Emergency Wildlife Fund.

Wejście do zoo przez bramę służbową od godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu i zachęcenia rodziny i znajomych!

Prosimy pamiętać o nas przy składaniu zeznań podatkowych! Zachęcamy do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz naszej Fundacji (KRS 0000623492). Jak już wielokrotnie się Państwo przekonali przekazywane Fundacji Dodo środki ratują najbardziej zagrożone gatunki zwierząt!

Serdecznie zapraszamy!