Aktualności,Dodo,Lemury,Na ratunek,Żółwie

Zoo i Dodo na ratunek zwierzętom Madagaskaru 2022

Zapraszamy na spotkanie Zoo i Dodo na ratunek zwierzętom Madagaskaru, które odbędzie się 22 kwietnia 2022r.

Wrocławskie zoo wraz z Fundacją Dodo od kilku lat wspiera projekty ratowania lemurów w stacji Reniala i ochrony żółwi promienistych przez Turtle Survival Alliance.

Chętnych do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu prosimy o wpłatę darowizny na specjalne konto Fundacji Zoo Wrocław Dodo: 89 1020 5226 0000 6102 0547 2040 z dopiskiem DAROWIZNA – MADAGASKAR. Pieniądze w całości przekażemy na ratowanie zwierząt Madagaskaru.

Madagaskar zmaga się ze skutkami zmian klimatu i kłusownictwem. Endemiczne gatunki zwierząt mogą takiej presji nie przetrwać. Przedstawimy Państwu najnowsze działania w naszych projektach na Madagaskarze, w tym akcję przywrócenia do natury 1000 żółwi!

– o godz. 17.00 zapraszamy przed wybieg lemurów katta na spotkanie z opiekunami, następnie odwiedzimy żółwie promieniste i pawilon Madagaskar,

– o godz. 18.00 w sali wykładowej w Afrykarium przedstawimy aktualne informacje z projektów na Madagaskarze.

Wejście do zoo przez bramę służbową od godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy!